Kontakt

Mejl. info@frejapartner.se
Växel. +46 (0)31 – 780 64 60
Fax. +46 (0)31 – 780 64 60

Org. nr. 559054-9779

Göteborg

Freja Partner
Krokslätts Fabriker 32
431 37 Mölndal

Hitta hit

Helsingborg

Freja Partner
Krokslätts Fabriker 32
431 37 Mölndal

Hitta hit

Telefontider

Mån–Tors: 9–16
Fredag: 8–12
Lunchstängt: 12–13
Helger: Stängt

Sociala medier. Linkedin / Facebook / Instagram / Youtube

Kontakta oss med allmänna frågor, offertförfrågningar eller liknande. Vill du få juridisk rådgivning, fråga juristen.

    Vi värnar om din integritet.
    Läs hur vi behandlar din persondata.

    Fråga juristen

    Vi erbjuder kostnadsfri juridisk rådgivning till alla. Fråga juristen

    Våra medarbetare

    Amir Hajdarevic

    Jurist

    amir.hajdarevic@frejapartner.se

    Andreas Kristensen

    Försäljningschef

    andreas.kristensen@frejapartner.se

    Anna Malmberg

    Jurist

    anna.malmberg@frejapartner.se

    Cristina Vasilescu

    Administration

    cristina.vasilescu@frejapartner.se

    Edward Strömstedt

    Jurist

    edward.stromstedt@frejapartner.se

    Emelie Thyrfalk

    Jurist

    emelie.thyrfalk@frejapartner.se

    Erik Folke

    Jurist (konsult)

    erik.folke@frejapartner.se

    Erik Johansson

    Affärsutveckling & Marknad

    erik.johansson@frejapartner.se

    Ioana Neldefors

    Ekonomi

    ioana.neldefors@frejapartner.se

    Kim Hammar

    Customer Success Manager

    kim.hammar@frejapartner.se 0720-78 25 40

    Louise Eriksson

    Partneransvarig

    louise.eriksson@frejapartner.se

    Madhusha Silva

    Jurist

    madhusha.silva@frejapartner.se

    Malin Sjöblom

    Customer Success Manager (föräldraledig)

    malin.sjoblom@frejapartner.se 0730-30 79 49

    Simon Konnéus

    Jurist

    simon.konneus@frejapartner.se