Kontakt

Mejl. info@frejapartner.se
Växel. +46 (0)31 – 780 64 60
Fax. +46 (0)31 – 780 64 60

Org. nr. 559054-9779

Göteborg

Freja Partner
Krokslätts Fabriker 32
431 37 Mölndal

Hitta hit

Helsingborg

Freja Partner
Krokslätts Fabriker 32
431 37 Mölndal

Hitta hit

Telefontider

Mån–Tors: 9–16
Fredag: 8–12
Lunchstängt: 12–13
Helger: Stängt

Kontakta oss med allmänna frågor, offertförfrågningar eller liknande. Vill du få juridisk rådgivning, fråga juristen.

    Vi värnar om din integritet.
    Läs hur vi behandlar din persondata.

    Fråga juristen

    Vi erbjuder kostnadsfri juridisk rådgivning till alla. Fråga juristen

    Våra medarbetare

    Emelie Thyrfalk

    Jurist

    emelie.thyrfalk@frejapartner.se

    Edward Strömstedt

    Jurist

    edward.stromstedt@frejapartner.se

    Simon Konnéus

    Jurist

    simon.konneus@frejapartner.se

    Kristoffer Lipinski

    Jurist

    kristoffer.lipinski@frejapartner.se

    Zandra Larsen

    Jurist

    zandra.larsen@frejapartner.se

    Michaela Samsagård

    Jurist

    michaela.samsagard@frejapartner.se

    Erik Folke

    Jurist (konsult)

    erik.folke@frejapartner.se

    Elin Tapper

    Paralegal

    elin.tapper@frejapartner.se

    Mathilda Teike

    Paralegal

    mathilda.teike@frejapartner.se

    Andreas Kristensen

    Försäljningschef

    andreas.kristensen@frejapartner.se

    Malin Sjöblom

    Customer Success Manager

    malin.sjoblom@frejapartner.se 0730-30 79 49

    Kim Hammar

    Customer Success Manager

    kim.hammar@frejapartner.se 0720-78 25 40

    Nickie Algeskog

    Customer Success Manager

    nickie.algeskog@frejapartner.se

    Robin Bagheri

    Försäljning

    robin.bagheri@frejapartner.se

    Jonathan Gustafsson

    Customer Success Manager

    jonathan.gustafsson@frejapartner.se 0733-85 48 49

    Erik Johansson

    Affärsutveckling & Marknad

    erik.johansson@frejapartner.se

    Cristina Vasilescu

    Administration

    cristina.vasilescu@frejapartner.se

    Ioana Neldefors

    Ekonomi

    ioana.neldefors@frejapartner.se
    Stäng fönster

    Ett gott kreditbetyg är ett bevis på att verksamheten är välskött, och därmed en trygghetsfaktor för samarbetspartners och kunder.

    Läs mer om kreditvärdighet
    Stäng fönster

    Dagens Industris Gasellundersökning rankar Sveriges mest framgångsrika företag. Undersökningen bygger på företagets fyra senaste årsredovisningar. Mindre än 1 procent av Sveriges aktiebolag uppfyller kraven för att få kallas Gasellföretag. Freja Partner är ett av dem.

    Läs mer på Di Gasell